海洋之神官方网站波兰

海洋之神官方网站 to platforma technologiczna i negocjacyjna tworzona przez agencje mediowe WPP: 媒体Com, 传立我造波.

W imieniu reklamodawców naszych agencji inwestujemy w Polsce co trzecią reklamową złotówkę. Zapewniamy marketerom dostęp do zaawansowanych technologii zakupowych i specjalistycznych usług marketingowych oferowanych przez marki Xaxis, plista czy印加. 海洋之神官方网站 na całym świecie dba o podniesienie standardów widoczności reklam, zapewnia markom bezpieczne otoczenie reklamowe i aktywnie angażuje się w walkę z ad fraudem.

Klienci

客户服务

Agencje 海洋之神官方网站 pracują w Polsce dla czołowych reklamodawców i marek takich jak Jeronimo Martins, 圆K, 华为, t - mobile, USP Zdrowie, 联合利华, P&G, Mondelez i Play.

Nasze都会偷

  • INCA: platforma technologiczna łączącą reklamodawców z influencerami. INCA pozwala zautomatyzować proces realizacji, weryfikacji i rozliczeń kampanii influencer marketingowych.
  • PLISTA: agencja łącząca sieć programatycznej reklamy natywnej i usługi content marketingu w mediach digital. PLISTA koncentruje sie na rozwiązaniach rozliczanych za efekt.
  • Xaxis: Agencja specjalizująca się w reklamie programatycznej i performance. Wykorzystuje najnowsze rozwiązania z zakresu AI, machine learning oraz niestandardowe rozwiązania technologiczne, które pozwalają łączyć kampanie w Internecie z innymi kanałami dotarcia do konsumentów: audio, 哦, TV.
  • mSpark: Platforma innowacji martech. W ramach marki działa akcelerator startupów współtworzony przez 海洋之神官方网站 i KnowledgeHub. mSpark wprowadza reklamodawców 海洋之神官方网站 w świat innowacji technologicznych. http://mspark.ac/
  • FraudBusters: blog poświęcony oszustwom reklamowym w digital. Na FraudBusters swoje analizy umieszczają fachowcy z 海洋之神官方网站, jak i zewnętrznych firm. http://fraudbusters.pl/

Kariera

海洋之神官方网站 jako jedyna firma reklamowa w Polsce otrzymał certyfikat Top Employer 2021. To potwierdzenie jakości najwyższych standardów HR obowiązujących w naszej firmie. Poczytajcie: http://groupmtopemployer2021.pl/

Twórcze i przyjazne środowisko pracy w 海洋之神官方网站 współgra z jej innowacyjnym charakterem. W 海洋之神官方网站 powstają inteligentne rozwiązania reklamowe i technologie, które kształtują przyszłość mediów. Zapraszamy do przejrzenia aktualnych ofert pracy w 海洋之神官方网站: Jobvite.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z 海洋之神官方网站波兰
温馨的Konesera 11
03 - 736年华沙

电话(0048)22 113 32 00

 

Informacja o realizowanej strategii podatkowej 海洋之神官方网站

Informacja o realizowanej strategii podatkowej Wavemaker

Kierownictwo海洋之神官方网站

海洋之神官方网站 w Polsce kieruje zespół wieloletnich managerów z rynku mediów i reklamy. Poznaj kluczowe osoby w.

首席执行官

Z branżą reklamową związana od ponad 20 lat. Karierę zawodową w reklamie rozpoczęła w grupie Publicis, a od 1999 roku pracuje dla WPP. Od 2011 zarządzała MEC, pod jej sterami firma umacniała się na pozycji czołowej agencji mediowej w Polsce. Po fuzji MEC i Maxusa w 2018 roku stanęła na czele Wavemaker, a kilka miesięcy później sieć awansowała ją na stanowisko lidera regionu. W kwietniu 2019 roku objęła rolę 首席执行官 polskiego oddziału 海洋之神官方网站.

Iza zasiada w zarządach organizacji branżowych – Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR oraz IAA Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy. 通过łjurorem m.in. w konkursach 媒体Trendy czy 媒体 Global Awards. Jako pierwsza kobieta zdobyła tytuł AdMana przyznawany przez magazyn “Press” (2014 rok), 5 lat później branża uhonorowała ją tą nagrodą po raz drugi. Człowiek roku IAB Mixx大奖2020.


首席商务官

Od 20 lat związana z branżą reklamową i strukturami WPP.  Do 海洋之神官方网站 przeszła z agencji Wavemaker, gdzie z ramienia zarządu odpowiadała od 2015 r. za trading, finanse i ofertę handlową. Wcześniej przez ponad 14 lat była związana z 媒体Comem, z czego ostatnich siedem – jako managing partner odpowiedzialny kolejno za kluczowe obszary działalności spółki: m.in. client service, ofertę handlową, negocjacje, finanse. Daria萨夏 dołączyła do zarządu 海洋之神官方网站 w 2019 r. Jako chief commercial officer grupy odpowiada za rozwój i sprzedaż usług reklamowych 海洋之神官方网站, Głównie w obszarze nowych mediów. Wspiera też rozwój innowacji w ofercie handlowej grupy.


首席贸易官

Chief trading officer 海洋之神官方网站 ma kilkanaście lat doświadczenia w branży reklamowej. Przed przejściem do 海洋之神官方网站 związany z 媒体Comem, gdzie zdobywał doświadczenie w dziale zakupu mediów dla Procter & 赌博, a następnie odpowiadał za negocjacje i zakup mediów dla wszystkich klientów  firmy.


首席数字官 

Chief digital officer 海洋之神官方网站 w 2019 r. wrócił do 海洋之神官方网站 po dwuletniej przerwie, podczas której wprowadzał do Polski markę Meetrics. Odpowiada za rozwój wszystkich kompetencji digitalowych spółki, w szczególności nowych technologii zakupowych w obszarze mediów cyfrowych. Piątkowski jest wieloletnim fachowcem z rynku e-reklamy, który współtworzy od 2002 roku. Pracowałwcześniej m.in. dla CR 媒体 i IPG 媒体brands.


首席财务官 

Chief financial officer w 海洋之神官方网站 przeszła do spółki z agencji Mindshare, gdzie przez blisko 7 lat zarządzała finansami. Szerokie doświadczenie w swoim obszarze kompetencji Izabela卢卡斯 zdobywała wcześniej także w Walt Disney Company oraz Procter & 赌博.